Çar. Oca 20th, 2021

Akustik Firmalar – Ses Yalıtım Firmaları – Akustik Panel Firması

Akustik ve ses yalıtım firmaları, ses yalıtım izolasyon

Ofis Akustiği

Ofis Akustiği

Çalışma ortamının dinamiklerini tek bir adımda değiştirin. Heyecandan sükunete, geniş odaklanmadan rahatlamaya. Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar.

Ofislerde Akustik Dönem / Akustik & Sağlık

Ofis ses yalıtımı ;
“Uygun ofis akustiği olmadan, çalışanlar odaklanma problemi çekiyor. Modern ofisler , çalışanların kolayca etkileşim kurabileceği, işbirliği yapabileceği ve iletişim kurabileceği açık alanlarla karakterize edilir. Aslında, çalışmalar bize açık plan ofislerin en gürültülü çalışma alanları olduğunu ve üretkenliği% 66’ya kadar azaltabildiğini göstermektedir. Gürültülü ofisler işçilerin fizyolojik sıkıntısından sorumludur; Yüksek tansiyona, kazalara ve üretkenlikteki düşüşlere katkıda bulunur. Ofisler için akustik panel çözümleri, çalışanların rahatlığını sağlamak için en kolay ve etkili yoldur.”

Problemler

Çalışan dikkat dağıtımı düzinelerce kuruluş tarafından araştırılmıştır. Sonuçlar tutarlı ve şaşırtıcı. Açık çalışma alanlarındaki tüm çalışanların yaklaşık yüzde 70’i, üretkenlik üzerindeki en büyük etkinin, iş arkadaşlarının konuşmaları olduğunu bildirmektedir.

Benzer Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir